Інформаційні ресурси

p 11 42896284

 decentralizatsia kurortykarpat

 

 

Друзі та партнери

ERKarpacki

 

 

 

 

Конференція відкриття проекту "Транскордонний паломницький маршрут як інструмент промоції спільної історико-культурної спадщини в українсько-польському прикордонні” (#CBCPilgrim)

45813341_2126514790713692_8115693180873080832_n.jpg

8-10 листопада 2018 року відбулась конференція-відкриття проекту під назвою "Транскордонний паломницький маршрут як інструмент промоції спільної історико-культурної спадщини в українсько-польському прикордонні” (#CBCPilgrim) у м. Седльце Республіки Польща. Його реалізацією займатиметься Асоціація ЄВРОРЕГІОН "КАРПАТИ - УКРАЇНА" у співпраці з Департамент архітектури та розвитку містобудування ЛОДА, Римокатолицькою Парафією св. Ядвіги в Мокободах та Римокатолицькою Парафією Різдва св. Діви Марії в Голублі у рамках CBC Programme Poland-Belarus-Ukraine.

Виконавча директорка нашої Асоціації Halyna Lytvyn у широкому товаристві представників Львівської області, зокрема Бродівського району, Мазовецького воєводства, зокрема гмін Мокободи та Голубля, настоятелів храмів у Підкамені, Мокободах та Голублі, презентувала плани реалізації проекту упродовж наступних 2 років, котрі передбачають створення та промоцію транскордонного паломницького маршруту, реставрацію монастирського комплексу в Підкамені, інвестиційні заходи в Римсько-католицькому костелі Святої Ядвіги в Мокободах та в Римсько-католицькому костелі Різдва Пресвятої Богородиці в Голублі, а також просвітницькі заходи, концерти духовної музики, заходи з популяризації пам'яток сакральної культурнрої спадщини українсько-польського прикордоння.

Детальніше можна ознайомитись з короткої відеопрезентації за посиланням

 

Переглянути фотографії можна за посиланням

 

 

Розділи сайту

2010 - 2013 © Єврорегіон "Карпати – Україна"